Koučingas

Motyvuoti ir tikslo siekiantys darbuotojai užtikrina ir verslo sėkmę – tą patvirtintų kiekvienas darbdavys. Ieškote atsakymų, kaip pasiekti, jog visa komanda dirbtų vardan vieno tikslo? Išbandykite koučingą – ši sparčiai populiarėjanti paslauga suteiks Jums ar | ir Jūsų darbuotojams galimybę išsigryninti savo lūkesčius ir padės atrasti tinkamiausius metodus jiems įgyvendinti.

Koučingas* – tai asmenybės ugdymo metodika, padedanti atskleisti asmens potencialą. Kūrybiškai – nuosekliai – sistemiškai mąstyti. Išsigryninti tikslus ir priimti geriausius individualius sprendimus / žengti nuoseklius žingsnius tikslų link savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Išlaikyti balansą tarp pastarųjų sričių. Ypač tinkama vadovams – atsiradus esminių pokyčių poreikiui.

Jei esate žmogus, pasiruošęs pokyčiams ir ieškantis išeities – ši metodika gali ypač tikti jums. Tiek organizacijos viduje tiek asmeniškai. Praktika rodo, kad efektyviausia – stiprioms asmenybėms arba norintiems pastiprinti save.

Trukmė  – pagal individualų poreikį. Sesijomis / ciklais / temomis.  Vienos sesijos įprasta trukmė – 1 val., ciklo – 7 susitikimai. Formatas – pokalbis, vyksta gyvai, Skype arba telefonu.

Kaip dirbsime kai pasirinksime koučingą – 30 min. susitikimas – skirtas susipažinimo pokalbiui. T.y. pirmiausia susitiksime ir pasikalbėsime, kad suprastumėme Jūsų situaciją / lūkesčius – t.y. ar iš tiesų tai tinkamiausia metodika būtent jums ir dabar? Jei taip – paaiškinsiu, kaip ir kokiomis sąlygomis ir metodikomis dirbsime susitikimų / sesijų metu.

Pirmasis susitikimas yra nemokamas, tad maloniai kviečiu – kreipkitės telefonu, el.laišku, Linkedin ar Facebook žinute.

*Šiame puslapyje vartojamas būtent šis žodis, mat šiandien sąvoka “koučingas” yra plačiai naudojama ir oficialiuose rašytiniuose tekstuose ir šnekamojoje kalboje.

 

„Viena moteris paklausė, galų gale kas tas koučingas? Jau ruošiausi pasakoti apie profesinį ugdantį santykį, partnerystę, (savi)ugdymo bei transformacijos metodiką, profesiją, bet… pavadinau tiesiog „smegenų treniruote“. Po koučingo sesijos (nes juk smalsu turi būti iki galo, ar ne?:) ji didelėmis akimis žiūrėjo į mane ir sakė: „…nežinojau, kad bus taip sunku! Jaučiuosi tikrai kaip… pasitreniravusi. Ir tikrai – net galva atsivėrė!“. O kai užklausiau, tai „sunku“ čia kaip – labiau gerąja ar blogąja prasme, iškart sulinksėjo galva ir patvirtino, kad gerąja gerąja. Savo klientams sakau, jog koučingas skirtas norintiems pokyčių. O ypač – stipriems žmonėms. Žiūriu į savo klientes ir iš praktikos matau, kad (bent jau maniškis) koučingas skirtas stiprioms moterims. Dažniausia – vadovėms. Ar vadovauti reiktų organizacijai, skyriui ar…namams. Toms moterims, kurios pačios puikiai žino atsakymus į visus klausimus ir bet kada bet kam bet kokia tema gali patarti. Bet KAS pagelbės stipriesiems? (Jie juk ir kai jau lūžta – tai stipriausiai). Tad ir skirta tada, kai „pastringi“ su kokiu nors klausimus / tema ir norisi nuosavo atsakymo. NUOSAVO. Išmąstyto. Išjausto iki galo. Ir suvokimo, kad SAVO atsakymą radai. Kitas žmogus nei konsultavo, nei patarinėjo, o tiesiog padėjo eiti. Padėjo augt. Transformuotis. Tikslo, norimo rezultato ar bent jau šviesios tunelio gale link. Tad, Mielieji, kas norite pokyčių – maloniai kviečiu – kreipkitės! Pirmas susitikimas – skirtas lūkesčių išsigryninimui ir išsiaiškinimui ar koučingas yra tikrai tai, ko reikia šiam gyvenimo etapui, o paskui – dirbame! Džiaugiuosi – tikiu – matau rezultatus. Todėl ir kviečiu – wellcome! / For my International Friends the story above in nutshell – when you feel in need of coaching or at least finding out what is coaching about – wellcome contact my be Facebook, LinkedIn, Skype, mail or mobile!“