Mokymai organizacijoms

Trūksta sutelktumo, motyvacijos komandoje? Vyksta įvairūs nesusipratimai dėl komunikacijos stokos? Mokymai padės įgyti naujų įgūdžių, žinių ir sąmoningumo. Lygiaverčiai mokymai veikia kaip motyvacinė ir komandos sutelktumo, komunikacijos gerinimo priemonė. Bendros interaktyvios veiklos padės kolegoms pažinti vienas kitą.

Specializuojuosi efektyvaus bendravimo ir bendradarbiavimo srityje. Kai reikia peržiūrėti, atnaujinti, stiprinti komunikacijos žinias, įgūdžius, ir svarbiausia, vidinę parengtį santykiuose su išoriniais ir vidiniais klientais bei – įmonės, organizacijos viduje. Treniruoju” (žinios + gebėjimai + vidinė parengtis) dirbti drauge su kitais.

Netradicinis teambuilding'as
Komandinis koučingas
Ilgalaikiai mokymai vadovams
Laiko planavimas
Asmeninė lyderystė

Netradicinis teambuilding'as

Komandos sutelktumas. Bendradarbiavimas komandoje. Komandos formavimas ir efektyvi tarpusavio komunikacija.

Būti (su) komanda: komunikacija, atsakomybė, tikslai ir sprendimai.

Asmeninė lyderystė

Kas Jums, asmeniškai, yra lyderystė? Kokios lyderystės formos – autentiškoji, transformacinė, pasidalintoji ar kita geriausiai išreiškia Jus? Kokiose situacijose esate lyderis (-ė) ir kaip galite tai geriausiai panaudoti? Kaip lyderystė keičiasi šiais laikais?

Lyderystė. Jos formos. Savybės. Kompetencijos. Prioritetai. Asmeninė strategija.

Tęstinė programa vadovams

Aš – vadovas. Kokius iššūkius sutinku ir kaip galiu asmeniškai tapti efektyvesniu?

Organizacinė kultūra ir efektyvus vadovavimas. Vadovų vidinių ir išorinių bendravimo įgūdžių tobulinimas. Darbuotojų motyvavimas. Vidinių konfliktų sprendimas ir gerų santykių kūrimas bei palaikymas. Efektyvi komunikacija vadovui ir komandai – sudėtingų situacijų pažinimas ir valdymas. Sprendimo priėmimo strategija. Efektyvių ir rezultatyvių susirinkimo vedimo kompetencijų ugdymas.

Komandinis / grupinis koučingas

Komandinis, grupinis koučingas - praktiškas komandino augimo / transformacijos būdas realiu laiku. Prie projekto su grupinio koučingo elementais kviečiame jungtis moteris - vadoves:  www.vadovaujuSAU.lt 

Komandos koučingas taikomas tada, kai norime įgalinti konkrečios komandos kolektyvinį emocinį,  itelektinį potencialą bendram - komandos tikslui pasiekti. Grupinis koučingas - savo potencialo įgalinimas taip, kad individas augtų bendruomenėje.  Skirtas atskirų žmonių grupei, kur kiekvienas narys turi nuosavus tikslus, bet susirinko grupėn  tam, kad visų jos narių įsitraukimo ir potencialo pagalba surastų atsakymus į jam / jai rūpimus  klausimus ir pasiektų savo tikslą grečiau ir efektyviau, nei veikiant individualiai.

Komandinio / grupinio koučingo esmė - nuolatinė refleksija, naujų žinių / įžvalgų integracija. Kūrybiškų, netikėtų sprendimų gimimas, analizė ir taikymas esamu laiku. Vienas kitam nariai tampa nuolatinio tobulėjimo partneriais.

Grupinį, komandinį koučingą patariama rinktis: 

  • kai pritrūksta naujų idėjų; 

  • kai vidinių resursų nebeužtenka generuoti nuolatinį progresą; 

  • kai norite įdarbinti / įgalinti komandos/ grupės potencialą; 

  • kai nesuprantate, kas darosi komandoje/ grupėje ir norite tai koreguoti; 

  • kai jaučiate, kad atėjo laikas pokyčiui; 

  • arba - kai norite patys save nustebinti (patys ar kartu su komanda).

MOKYMŲ UŽKULISIAI

Kaip dirbsime mokymų metu?

Interviu. Situacijos identifikavimas ir analizė. Organizacijos poreikiai ir lūkesčiai.

Metodikos ir mokymų programos planas. Po interviu, parenkamas grupei ar individui rekomenduojamas tinkamiausias mokymosi metodas, užduotys, situacijos.

Diskusijos. Tiek individualiai, tiek kartu grupėje analizuosime, diskutuosime, gryninsime atsakymus ir aiškinsimės koks mūsų elgesys padeda / trukdo pasiekti tikslų.

Pakartotinos treniruotės ir tolimesni žingsniai. Pakartotinai treniruosime norimą elgesį bei nusimatysime tolimesnius veiklos žingsnius – tiek mokymų programoje tiek darbe.

Manau, kad lyderystė – kiekvienam būtina kompetencija ir jos ugdymas - nuolatinis procesas, kuris visada duoda rezultatų, todėl yra vertas investicijų. Vadovų komandai reikėjo ilgalaikio, įkvepiančio sprendimo. Specialistams - pastiprinančio ir priverčiančio gerai pagalvoti apie savo stiprybes, galimybes, asmeninę lyderystę. Rinkausi Giedrę, nes su ja dirbu daug metų, tad žinojau, ko tikėtis. Geriausia, kai rezultatai pranoko mūsų lūkesčius. Sustiprėjome. Įsibėgėjome - komandomis ir po vieną - su asmeninėmis koučingo sesijomis. Tikiu, kad tai ypač padėjo išgyventi permainų laiką. Išsigryninti. Kai kam net priimti ilgai brandintus sprendimus, pasiekti karjeros pokyčių. Esu dėkinga ir maloniai tebesistebiu matydama nuolatines asmenines pergales ir pokyčius. Žinau, kad bet kada galiu gauti ypatingą konsultaciją ir paramą – profesionalią, labai įvairiapusišką bei žmogišką. Išgirstančią ko iš tiesų reikia. Todėl ir asmeniškai ir dalyvių vardu - rekomenduoju.

Aušra Delonaitė
„DPD Lietuva“ Personalo vadovė

Atsiliepimai

I am glad to meet Giedre and have had the opportunity to work together on topics that concern me. Her sincere attention, listening and very accurate questions helped me to focus, refine the goals, notice the obstacles on the way and find ways to eliminate them.
Coaching sessions with Giedrė is a great way to take time for things that are important to you, calm down, think about the next steps and set a time when these steps will be taken. Without a doubt, the best recommendations!

Juozas Jasiunas
„DPD Lietuva“ Regiono pardavimų komandos vadovas

Atsiliepimai

Ačiū Giedrei už projektus – tiek profesinius (mokymai), tiek asmeninius (koučingo sesijos). Dirbdama kartu jaučiu tą tikrąją partnerystę, kuomet išklausoma ir atliepiama. Dėkoju Giedrei už profesionalumą ir įsitraukimą projektuose – visuomet esu rami, nes žinau, jog Giedrė padarys viską, kas tuo metu ir su tomis priemonėmis įmanoma toje situacijoje ir visada esu tikra, kad bet kokie klausimai bus sprendžiami operatyviai ir lanksčiai. Asmeniškai ypač vertinu gebėjimą sulėtinti bendravimo akimirką – neskubinti, nepertraukti, žiūrėti į akis, įsiklausyti į žodžius, atpažinti emocijas ir padėti į jas reaguoti. Kas esate pasiruošę kokybiškam darbui, rekomenduoju – tiek komandoms, tiek individualiai.

Inga Drungilaitė
Kardiolitos klinikos klientų aptarnavimo skyriaus vadovė

Atsiliepimai

Giedrė turi puikų gebėjimą pamatyti ir iškristalizuoti svarbiausius dalykus. Teko naudotis jos konsultacijomis, kai reikėjo pagalbos vystant ir tobulinant klientų aptarnavimo ir pardavimų strategiją. Giedrė puiki konsultantė, gebanti klausyti, išgirsti ir laiku atsiliepti į poreikį. Ji turi aiškią savo poziciją, kurią geba išsakyti aiškiai, motyvuotai ir struktūruotai!

Laura Duksaitė
Vadovų paieškos ir įdarbinimo profesionalė | Master Class Lietuva Partnerė | Raudonasis Kryžius valdybos narė

Atsiliepimai

Giedrė išsiskiria iš kitų lektorių nuoširdžiu noru padėti. Ji labai profesionali, energinga ir klientas jai tikrai rūpi. Mūsų komanda labai džiaugiasi jos suteiktais mokymais, nes juos galime praktiškai pritaikyti ir darbe, ir asmeniniame gyvenime. Drąsiai rekomenduojame ją kitiems.
Nerijus Buivydas VŠĮ “Demokratinė mokykla” vadovas

Su Giedre bendradarbiaujame, kai rengiame klientų aptarnavimo, asmenybės tobulėjimo ar panašius mokymus. Ji praktiška, girdi, mato ir moka valdyti auditoriją. Išlaiko malonią, bet darbingą atmosferą. Iškilus klausimui, randa sprendimą. Lektorei svarbus ir rezultatas, ir klientas, ir dalyvis. Giedre punktuali, organizuota, tęsi pažadus, dėl šių savybių bendradarbiavimas yra lengvas bei patikimas.

Kristina Mėlynytė
UAB „Associates“

Atsiliepimai

Su Giedre bendradarbiavome mokymų projektuose, skirtuose praktiniam darbui su komandoms. Atsiliepimai po mokymų buvo nuostabūs, kai net gamybos vadovas užsiminė, jog vertėjo visą komandą pasiimti į mokymus. Susipažinusi su Giedre, pajutau nuoširdų žmogišką norą dalintis, supratau, kad visad gausiu geriausią įmanomą rezultatą. Jos vedamos programos lanksčiai pritaikytos būtent pagal mūsų poreikius. Dalyvius ji saugo, stengiasi įtraukti vadovus, bet tuo pačiu ne nuolaidžiauja, verčia paplušėti taip, kad gautas įžvalgas jie atsimena ilgam. Nuoširdžiai rekomenduoju Giedrę kaip patyrusią HR ekspertę ir kaip kolegę koučerę.

Irena Pupinienė
Konsultantė, Žmogiškųjų išteklių partnerė „HR EXPERTS“

Atsiliepimai

Su Giedre Urmulevičiūte, profesionalia konsultante, 2013 – 2014 ir 2018 – 2019 m. dalyvavome tęstinėje asmeninio tobulėjimo mokymų programoje UAB „Specagra“ vadovams. Mokymų tikslas buvo stiprinti mūsų vadovų tarpusavio bendradarbiavimo ir asmeninio efektyvumo įgūdžius ir kompetencijas, gerinti sudėtingų/ konfliktinių situacijų valdymą/ sprendimą individualiai ir kartu – komandoje. Orientavomės į pokyčius bendradarbiaujant tiek tarpusavyje, tiek su visa Specagra komanda, tiek su klientais. Taip pat vienas iš tikslų – didinti pardavimus. Jau programos metu pastebėjome, kad tapome dėmesingesni vienas kitam, labiau įsiklausydavome ir sėkmingiau bendravome, rasdavome sprendimus. Ačiū konsultantei už pagalbą, įkvėpimą, žinias ir palaikymą. Kiekvienam savo partneriui ar organizacijai, kurios prioritetas yra jos žmonės, atsakingai rekomenduojame Giedrę.

Renaldas Pelanis
Direktorius UAB „Specagra“

Atsiliepimai

Negaliu nesistebėti mokymų efektyvumu – lektorė daug ruošiasi iš anksto, išsiaiškina kliento lūkesčius, probleminius klausimus, puikiai parenka medžiagą ir individualizuoja užduotis. Po mokymų atsiranda supratimas, ką ir kaip daryti geriau, ūpas stengtis ir motyvacija veikti!

Simona

Nors buvau jauniausia mokymų dalyvė, tačiau visą medžiagą supratau, viskas buvo pateikta su įdomiais pavyzdžiais ir praktika, taip pat puikiai papildžiau savo žinių bagažą. Labai vertinu visų mokymų metu išsakytas Giedrės pastabas. Lektorė puikiai bendrauja su auditorija, ji yra labai charizmatiška asmenybė!

Indrė

Atsiliepimai

Labai šiltas ir gerai savo darbą išmanatis žmogus, manau, net ir visko gyvenime patyrę žmonės gali šio to išmokti iš jos.

Šarūnas

Mokymo metu gavau daug naudingų žinių, kurias pritaikysiu savo veikloje. Mokymų metu mokoma ne “sausa” informacija, o realia praktika. Lektorė labai šiltas, įdomus bei reiklus žmogus.

Vaida

Atsiliepimai

Aš tikrai esu patenkinta šiuo seminaru, jūsų profesionaliu darbu. Buvusi mokytoja (23 metai), galėjau palyginti save, savo darbą (mokytojos darbą) ir ką dariau blogai ir gerai. Dabar dirbu valstybinėje įstaigoje ir Jūsų patarimai, palyginimai, pasakojimai labai gyvenimiški, todėl Jūsų darbą vertinu 10 balų.

Viktorija

Esu dalyvavusi Giedrės vedamame asistentų seminare. Iš karto gerai nuteikė lektorės puiki nuotaika ir asmeninis dėmesys kiekvienam. Buvo paruošta visa padalomoji medžiaga, gavome daug teorinių žinių, kurias vėliau pritaikėme praktikoje. Teorinių žinių įsisavinimui buvo pritaikytos praktinės veiklos, žaidimai, kurių metu įsigilinome į vienas kito stipriąsias ir silpnąsias puses, jas aptarėme, ieškojome galimų sprendimų. Bendrai, seminaru likau patenkinta ir drąsiai jį rekomenduočiau kolegoms.

Asta

Atsiliepimai

Patiko, kad seminaro metu buvo daug praktinių užduočių ir diskusijų, o tai suteikė daugiau galimybės visiems kartu pabendrauti tarpusavyje, išreikšti savo mintis ir išklausyti kitų. Lektorė įdomiai ir aktyviai vedė, tad laikas neprailgo ir buvo smagu dalyvauti. Ačiū.

Mantas

Seminaras, kuriame dalyvavau leido kitu kampu pažvelgti į situaciją, praktinės užduotys suteikė galimybę geriau pažinti komandą – o kur dar geras laikas ir asmeninis tobulėjimas! Lektorė – įkvepiantis žmogus, savo srities ekspertė nuoširdžiai ir su meile besidalinanti viskuo, ką turi geriausia.

Vaidas

Atsiliepimai