Mokymai organizacijoms

Trūksta sutelktumo, motyvacijos komandoje? Vyksta įvairūs nesusipratimai dėl komunikacijos stokos? Mokymai padės įgyti naujų įgūdžių, žinių ir sąmoningumo. Lygiaverčiai mokymai veikia kaip motyvacinė ir komandos sutelktumo, komunikacijos gerinimo priemonė. Bendros interaktyvios veiklos padės kolegoms pažinti vienas kitą.

Specializuojuosi efektyvaus bendravimo ir bendradarbiavimo srityje. Kai reikia peržiūrėti, atnaujinti, stiprinti komunikacijos žinias, įgūdžius, ir svarbiausia, vidinę parengtį santykiuose su išoriniais ir vidiniais klientais bei – įmonės, organizacijos viduje. Treniruoju” (žinios + gebėjimai + vidinė parengtis) dirbti drauge su kitais.

Netradicinis teambuilding'as
Komandinis koučingas
Asmeninė lyderystė
Ilgalaikiai mokymai vadovams
Laiko planavimas

Netradicinis teambuilding'as

Komandos sutelktumas. Bendradarbiavimas komandoje. Komandos formavimas ir efektyvi tarpusavio komunikacija.

Būti (su) komanda: komunikacija, atsakomybė, tikslai ir sprendimai.

Asmeninė lyderystė

Kas Jums, asmeniškai, yra lyderystė? Kokios lyderystės formos – autentiškoji, transformacinė, pasidalintoji ar kita geriausiai išreiškia Jus? Kokiose situacijose esate lyderis (-ė) ir kaip galite tai geriausiai panaudoti? Kaip lyderystė keičiasi šiais laikais?

Lyderystė. Jos formos. Savybės. Kompetencijos. Prioritetai. Asmeninė strategija.

Tęstinė programa vadovams

Aš – vadovas. Kokius iššūkius sutinku ir kaip galiu asmeniškai tapti efektyvesniu?

Organizacinė kultūra ir efektyvus vadovavimas. Vadovų vidinių ir išorinių bendravimo įgūdžių tobulinimas. Darbuotojų motyvavimas. Vidinių konfliktų sprendimas ir gerų santykių kūrimas bei palaikymas. Efektyvi komunikacija vadovui ir komandai – sudėtingų situacijų pažinimas ir valdymas. Sprendimo priėmimo strategija. Efektyvių ir rezultatyvių susirinkimo vedimo kompetencijų ugdymas.

Komandinis / grupinis koučingas

Komandinis, grupinis koučingas - praktiškas komandino augimo / transformacijos būdas realiu laiku. Prie projekto su grupinio koučingo elementais kviečiame jungtis moteris - vadoves:  www.vadovaujuSAU.lt 

Komandos koučingas taikomas tada, kai norime įgalinti konkrečios komandos kolektyvinį emocinį,  itelektinį potencialą bendram - komandos tikslui pasiekti. Grupinis koučingas - savo potencialo įgalinimas taip, kad individas augtų bendruomenėje.  Skirtas atskirų žmonių grupei, kur kiekvienas narys turi nuosavus tikslus, bet susirinko grupėn  tam, kad visų jos narių įsitraukimo ir potencialo pagalba surastų atsakymus į jam / jai rūpimus  klausimus ir pasiektų savo tikslą grečiau ir efektyviau, nei veikiant individualiai.

Komandinio / grupinio koučingo esmė - nuolatinė refleksija, naujų žinių / įžvalgų integracija. Kūrybiškų, netikėtų sprendimų gimimas, analizė ir taikymas esamu laiku. Vienas kitam nariai tampa nuolatinio tobulėjimo partneriais.

Grupinį, komandinį koučingą patariama rinktis: 

  • kai pritrūksta naujų idėjų; 

  • kai vidinių resursų nebeužtenka generuoti nuolatinį progresą; 

  • kai norite įdarbinti / įgalinti komandos/ grupės potencialą; 

  • kai nesuprantate, kas darosi komandoje/ grupėje ir norite tai koreguoti; 

  • kai jaučiate, kad atėjo laikas pokyčiui; 

  • arba - kai norite patys save nustebinti (patys ar kartu su komanda).

MOKYMŲ UŽKULISIAI

Kaip dirbsime mokymų metu?

Interviu. Situacijos identifikavimas ir analizė. Organizacijos poreikiai ir lūkesčiai.

Metodikos ir mokymų programos planas. Po interviu, parenkamas grupei ar individui rekomenduojamas tinkamiausias mokymosi metodas, užduotys, situacijos.

Diskusijos. Tiek individualiai, tiek kartu grupėje analizuosime, diskutuosime, gryninsime atsakymus ir aiškinsimės koks mūsų elgesys padeda / trukdo pasiekti tikslų.

Pakartotinos treniruotės ir tolimesni žingsniai. Pakartotinai treniruosime norimą elgesį bei nusimatysime tolimesnius veiklos žingsnius – tiek mokymų programoje tiek darbe.

Manau, kad lyderystė – kiekvienam būtina kompetencija ir jos ugdymas - nuolatinis procesas, kuris visada duoda rezultatų, todėl yra vertas investicijų. Vadovų komandai reikėjo ilgalaikio, įkvepiančio sprendimo. Specialistams - pastiprinančio ir priverčiančio gerai pagalvoti apie savo stiprybes, galimybes, asmeninę lyderystę. Rinkausi Giedrę, nes su ja dirbu daug metų, tad žinojau, ko tikėtis. Geriausia, kai rezultatai pranoko mūsų lūkesčius. Sustiprėjome. Įsibėgėjome - komandomis ir po vieną - su asmeninėmis koučingo sesijomis. Tikiu, kad tai ypač padėjo išgyventi permainų laiką. Išsigryninti. Kai kam net priimti ilgai brandintus sprendimus, pasiekti karjeros pokyčių. Esu dėkinga ir maloniai tebesistebiu matydama nuolatines asmenines pergales ir pokyčius. Žinau, kad bet kada galiu gauti ypatingą konsultaciją ir paramą – profesionalią, labai įvairiapusišką bei žmogišką. Išgirstančią ko iš tiesų reikia. Todėl ir asmeniškai ir dalyvių vardu - rekomenduoju.

Aušra Delonaitė
„DPD Lietuva“ Personalo vadovė

Atsiliepimai