Privatumo politika 

Svetainėje www.giedre.lt yra renkami ir valdomi jūsų asmeniniai duomenys. 

Ši Privatumo politika išaiškina, kaip www.giedre.lt naudoja jūsų asmeninius duomenis bei pateikia  priežastis jūsų asmeninių duomenų rinkimui. Dėl to, prieš naršant www.giedre.lt svetainėje,  perskaitykite šį dokumentą. 

Perduodami asmeninę informaciją per mūsų tinklapį, Jūs patvirtinate, jog sutinkate su Privatumo  politika ir joje nurodytomis taisyklėmis, taip pat patvirtinate, kad Jūsų asmeninė informacija būtų tvarkoma Privatumo politikoje nustatyta tvarka.  

Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog Privatumo politika yra privaloma, bet kuriam asmeniui, kuris lankosi  mūsų tinklapyje ir (ar), naudoja jame įdiegtas priemones, užsako prekes bei kitaip naudojasi  Tinklapiu ar jo dalimi, taip pat bet kokiais įrankiais arba bet kokiu kitu Tinklapio turiniu. Jeigu Jūs  nesutinkate su šia Privatumo politika, Jūs negalite naudotis Tinklapiu ir bet kokiomis paslaugomis,  įrankiais, prieinamais Tinklapyje ar bet kokiu kitu Tinklapio turiniu. Mes užtikriname jūsų asmeninių duomenų saugumą ir konfidencialumą. 

Asmeniniai duomenys, kuriuos renkame: 

Kuomet naršote www.giedre.lt, automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį –  naršyklė, IP adresas, laiko juosta ir jūsų įrenginio slapukai. Taip pat renkame statistinius duomenis  apie naršymą svetainėje: puslapiai, kuriuose apsilankote; produktai, kuriuos peržiūrite bei kita  svetainės naršymo informacija. Šią automatiškai renkamą informaciją vadiname "Įrenginio  informacija". Taip pat, galime rinkti asmeninius duomenis, kuriuos jūs mums suteikiate (vardas,  pavardė, adresas, mokėjimo informacija ir t.t.) sukurdami paskyrą mūsų svetainėje. 

Kodėl renkame jūsų duomenis? 

Jūsų duomenų saugumas mums yra ypatingai svarbus, dėl to renkame ir valdome tik būtiniausius  jūsų asmeninius duomenis, be kurių negalėtume užtikrinti sklandaus svetainės veikimo.  Automatiškai renkami duomenys yra naudojami svetainės analitikoje. Tačiau užtikriname, kad  statistinėje informacijoje neįmanoma atpažinti konkrečių vartotojų tapatybės. 

Galite apsilankyti mūsų svetainėje, nesuteikdami jokios informacijos, kuria būtų galima  identifikuoti jūsų asmens tapatybę. Tačiau, jeigu norėsite pasinaudoti mūsų svetainės funkcijomis,  arba norėsite gauti mūsų naujienlaiškį, užpildysite mūsų kontaktinę formą, suteiksite mums savo  asmeninius duomenis: el. pašto adresą, vardą, pavardę, gyvenamosios vietos informaciją, telefono  numerį. Turite pasirinkimą nesuteikti mums savo asmeninių duomenų, tačiau tokiu atveju negalėsite  naudotis dauguma svetainės teikiamų funkcijų. Svetainės lankytojai, nežinantys, kokią informaciją privalome rinkti gali susisiekti su mumis el. paštu giedre@gie.lt

Asmens duomenų tvarkymas registracijos ir (ar) užsakymo tikslu 

Elektroninės registracijos prekei ir (ar) paslaugai įsigyti tikslu, tinklapio valdytojas tvarko tokius  asmenų duomenis: vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas, miestas. Vadovaujantis Privatumo politika, Tinklapio valdytojas turi teisę naudoti Jūsų pateiktą Asmeninę informaciją savo vidiniais tikslais, įskaitant susisiekimą su Jumis telefonu, elektroniniu paštu, siekiant pateikti informaciją, susijusią su elektroninėmis užklausomis ir sandoriais bei informuoti  apie paslaugų, tinklapio atnaujinimus.  

Tinklapio valdytojas tretiesiems asmenims nesuteikia prieigos prie Jūsų Asmeninės informacijos,  taip pat be atskiro Jūsų sutikimo neparduoda jokios informacijos apie Jus jokiems tretiesiems  asmenims.  

Jūsų teisės:  

Jeigu esate europietis, jūs turite įvairias teises, susijusias su jūsų asmens duomenų apsauga

  • Teisė būti informuotam. 

  • Teisė gauti savo informaciją, kurią mes tvarkome. 

  • Teisė taisyti netikslią ar neteisingą infromaciją apie jus. 

  • Teisė ištrinti visus duomenis apie jus. 

  • Teisė apriboti duomenų tvarkymą. 

  • Teisė perkelti visus surinktus duomenis apie jus kitam valdytojui. 

  • Teisė paprieštarauti asmens duomenų tvarkymui. 

  • Teisės, susijusios su automatinių duomenų valdymu. 

Jeigu norite daugiau informacijos, susisiekite su mumis pasinaudoję žemiau pateikta kontaktine  informacija. 

Perspėjame, kad valdome Europos gyventojų asmeninius duomenis, norėdami išpildyti jūsų užsakymus arba kitaip įgydendinti tikslus, išvardintus dokumento pradžioje. 

Nuorodos į kitas svetaines: 

Mūsų svetainėje gali būti kitų svetainių, kurių mes nevaldome, nuorodos. Pažymime, kad mes  nesame atsakingi už kitų svetainių ar trečiųjų šalių asmeninių duomenų rinkimo procesus. Palikus  mūsų svetainę, rekomenduojame perskaityti trečiųjų šalių svetainių privatumo politikas. 

Duomenų apsauga: 

Jūsų asmeninių duomenų apsaugai pasitelkiame aukščiausios kokybės serverius, kurią gali pasiekti  tik įgalioti asmenys. Mes reguliariai stebime savo sistemas, norėdami nustatyti, ar nėra kokių nors  silpnų vietų ar apsaugos atakų, kurių metu galėtų nukentėti jūsų asmeniniai duomenys. 

Naudodamiesi mūsų tinklapiu Jūs patvirtinate, kad sutinkate ir leidžiate į Jūsų įrenginį (kompiuterį,  telefono aparatą ir pan.) įrašyti slapukus. Tačiau savo naršyklės programinės įrangos pagalba, bet  kuriuo metu galite blokuoti Slapukų naudojimą ir pašalinti nuolatinius Slapukus. 

Savo lankytojų ir (ar) klientų duomenų ir perduodamos informacijos saugumą, siekiame užtikrinti  naudojant pagrįstas fizines, elektronines ir procedūrines priemones bei metodus tam, kad turima  informacija (įskaitant Anoniminę informaciją) būtų apsaugota nuo netekimo, vagystės ar bet kokio  neteisėto naudojimo, atskleidimo ar pakeitimo.  

Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, jog nepaisant to, kad naudojame pagrįstas priemones duomenų apsaugai, mes negalime garantuoti ir negarantuojame Jūsų Asmeninės informacijos saugumo,  kadangi ji pateikiama ar renkama internetu. Taip pat, mūsų naudojamų priemonių gali nepakakti,  jeigu Jūs asmeniškai nesilaikysite saugumo taisyklių naudojantis internetu. Todėl rekomenduojame  elgtis apdairiai ir pasirinkti protingas apsaugos priemones.  

Duomenų atskleidimas:

Įstatymo numatyta tvarka, pasiliekame teisę atskleisti jūsų asmeninius duomenis, jei reiktų apginti  savo teises, savo ir aplinkinių saugumą, ištirti nusikaltimą arba atsakyti į vyriausybės prašymą atskeisti jūsų asmeninius duomenis. 

Politikos pakeitimai 

Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto  svetainėje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate  patenkintas bet kokiais pasikeitimais.  

Kontaktinė informacija:  

Visus su šia Privatumo politika susijusius dokumentus ir klausimus siųskite el. paštu: giedre@gie.lt

Paskutinį kartą atnaujinta 2022-01-22