Projektas moterims „Vadovauju SAU“

Jei skaitote šį tekstą, greičiausiai esate moteris, sugebanti puikiai vadovauti savo verslui, savo komandai ar savo organizacijai. O kaip sekasi vadovauti SAU? Kaip sekasi planuoti savo laisvalaikį? Apsispręsti dėl krypties gyvenime? Klausti savęs ko iš tiesų NORIU ir skirti laiko apie tai mąstyti? Ir gal šis klausimas vis dažniau aplanko kartu su keistu nerimu? O vis dažniau – mintis, kad „jau noriu kažką keisti“?

Jei bent vienas atsakymas į klausimą „taip“ – tada skaitykite tekstą toliau.

Projekto „Vadovauju SAU“ tikslas – padėti moterims - vadovėms inventorizuoti / papildyti savo resursus ir naujai pritaikyti savo gyvenime.

Kas ta moteris - vadovė?

Komandos vadovės, nuosavo verslo savininkės, moterys, priimančios sprendimus organizacijose, norinčios atrasti naują gyvenimo kokybę ar iš naujo susirasti save.

Jei esate pasiruošusi skirti laiko SAU (ir pagaliau pavadovauti ne kitiems, o SAU) – kviečiu į transformacinius penktadienius profesionalių moterų būryje. Transformacinis mokymasis siekiamo rezultato link (kai žinojimas tampa suvokimu ir (pa)darymu).

INTERAKTYVI TRANSFORMACIJA
7 užsiėmimai
1 kartą per mėnesį
Iki 12 dalyvių grupėje
Vertė

Būsite gyvame procese, iš tiesų panaudosite savo žinojimą (sujungiu, eksperimentuoju, gaunu naujų idėjų tiek iš savęs, tiek iš kitų dalyvių). Dalinsitės patirtimis ir įžvalgomis. Gausite grįžtamąjį ryšį. Rasite naujų energijos resursų. Motyvacijos ir paskatinimo imtis konkrečių veiksmų.

Datos.

Su nauja grupe startuojame 2023 m. rugsėjo 30 d. šeštadienį 10:00 val.

Investicija.

168 Eur - vienas šeštadienis. Mokant už visus 7 susitikimus iš karto - šiemet dar taikoma 50% nuolaida, t.y. ne 1176, o 588 Eur iš viso.

Registracija iki 2023 09 14 imtinai: parašote el. laišką su patvirtinimu giedre@giedre.lt, pasikalbame, gaunate sąskaitą, sumokate ir būsite pasveikinta prisijungus!

Kam skirta?

Tinka: vadovėms, nuosavų verslų savininkėms, moterims,  priiminėjančioms sprendimus organizacijose, norinčioms  naujos kokybės savo gyvenimuose. Iš naujo susirasti save.

Formatas

70 / 20 / 10 – interaktyvūs užsiėmimai / mokymasis duetuose / teorija.

Formatas - hibridinis, (priklausomai nuo LR Vyriausybės sprendimų COVID-19 situacijos Lietuvoje ir Jūsų pasirinkimo). Nuotoliniu būdu - Zoom platforma, gyvai - preliminari vieta - Vilniaus m. Tarpusavio komunikacija vykdoma privačioje Facebook arba alternatyvioje grupėje.

KRYPTYS

Temos parenkamos individualiai pagal susibūrusios grupės poreikį.

  • 1 susitikimas 2023 09 30. Tikslai, aš ir mano identitetas.

  • 2 susitikimas 2023 10 28. Savęs ir kitų pažinimo psichologija.

  • 3 susitikimas 2023 11 25. Emocijos – kaip gerinti bendravimą su aplinkiniais?

  • 4 susitikimas 2023 12 16. Lyderystė ir jos formos: tarnaujanti, autentiška, charizmatinė, transformacinė ir pasidalinta.

  • 5 susitikimas 2024 01 27. Mano komanda – kas ir kokia ji?

  • 6 susitikimas 2024 02 24. Ribos mano gyvenime ir versle.

  • 7 susitikimas 2024 03 30. Strategija – kaip užtikrinsiu veikimą?

Atsiliepimai

„Giedrė kūrybiškai, atvirai ir jautriai dirba tiek su organizacijomis tiek su atskirais dalyviais ir dalyvėmis. Puikiai išmano mokymo metodikas ir – koučingą, tad girdi, susifokusuoja (ir priverčia mus susifokusuoti) ties individualiais sprendimais.“


Projekto dalyvė