Kodėl koučingas?

Esate pasiruošęs pokyčiams ir ieškote išeities? Koučingas padės išsigryninti asmeninius ir profesinius tikslus, priimti tinkamus sprendimus ir išlaikyti balansą tarp pastarųjų sričių. 

Kaip pasiekti, jog visa komanda dirbtų vardan vieno tikslo? Motyvuoti ir tikslo siekiantys darbuotojai užtikrina verslo sėkmę – tą patvirtintų kiekvienas darbdavys. Koučingas ypač tinka vadovams – atsiradus esminių pokyčių poreikiui. Ši asmenybės ugdymo metodika padės Jums ir / ar Jūsų darbuotojams išsigryninti savo lūkesčius ir atrasti tinkamiausius metodus lūkesčiams įgyvendinti.

Koučingas

Tai asmenybės ugdymo metodika, padedanti atskleisti asmens potencialą ir kūrybiškai, nuosekliai, sistemiškai mąstyti. Praktika rodo, kad ši metodika yra efektyviausia stiprioms asmenybėms arba norintiems pastiprinti save.

Kam tinka koučingas?

• Stiprioms ir norinčioms save pastiprinti asmenybėms;
• Pasiruošusiems pokyčiams ir ieškantiems išeičių;
• Vadovams (ypač atsiradus esminiams pokyčiams);
• Darbuotojams, siekiantiems išsigryninti savo lūkesčius ir atrasti metodus lūkesčiams įgyvendinti;
• Įmonių kolektyvams, siekiantiems vieno bendro tikslo.

Pirma konsultacija - nemokama.

30 min. susitikimas, skirtas susipažinimo pokalbiui. Išsiaiškinsime Jūsų situaciją, lūkesčius – t.y. ar iš tiesų tai tinkamiausia metodika būtent Jums ir dabar. Jei taip – paaiškinsiu, kaip dirbsime susitikimų / sesijų metu.

Trukmė

Pagal individualų poreikį. Galima dirbti sesijomis, ciklais, temomis. Vienos sesijos trukmė - 1 val., ciklo - 7 susitikimai.

Formatas

Pagal individualų poreikį: gyvai, nuotoliu, telefonu.

Atsiliepimai

Labai taiklūs klausimai, tikrai teko pasikankinti kol radau teisingus atsakymus. Dėmesingumas, lengvas, sklandus bendravimas. Didele dalimi prisidėjo prie mano kelionės į savęs pažinimą. Išmokau drąsiai kalbėti apie savo vertybes ir nebijoti jomis vadovautis priimant svarbius sprendimus.

Dovilė Vizbaraitė
Smart Brands Lab kliento patirties ir elektroninės prekybos vadovė

Ačiū Giedrei už projektus – tiek profesinius (mokymai), tiek asmeninius (koučingo sesijos). Dirbdama kartu jaučiu tą tikrąją partnerystę, kuomet išklausoma ir atliepiama. Dėkoju Giedrei už profesionalumą ir įsitraukimą projektuose – visuomet esu rami, nes žinau, jog Giedrė padarys viską, kas tuo metu ir su tomis priemonėmis įmanoma toje situacijoje ir visada esu tikra, kad bet kokie klausimai bus sprendžiami operatyviai ir lanksčiai. Asmeniškai ypač vertinu gebėjimą sulėtinti bendravimo akimirką – neskubinti, nepertraukti, žiūrėti į akis, įsiklausyti į žodžius, atpažinti emocijas ir padėti į jas reaguoti. Kas esate pasiruošę kokybiškam darbui, rekomenduoju – tiek komandoms, tiek individualiai.

Inga Drungilaitė
Kardiolitos klinikos klientų aptarnavimo skyriaus vadovė

Giedrės supergalia — pastabumas detalėms. Koučingo sesijų metu iš mano transliuojamo chaoso ji iškristalizavo niuansus, leidusius išvysti save naujoje šviesoje. Na, o pasiryžimas susitikinėti itin ankstyvais rytais (7 val.!) tapo geriausiu įrodymu, kaip nuoširdžiai Giedrei rūpi klientas.

Urtė Ramšaitė
Grafikos dizainerė

Giedrė and I attended the same coaching training group between 2018 and 2019. During the time, I had the chance to witness Giedrė's authentic coaching style which blended experiantial techniques with sharp and powerful questions. As a coach, Giedrė was attentive, patient, flexible, and, most importanly, real. I loved how she approached clients' problems and concerns with deep and loving curiosity. If you are looking for a professional and client-centered coach with a perfect sense of humor, I would definitely recommend Giedrė for the role. She is really something!

Povilas Godliauskas
Well-being Psychologist | Lecturer | Consultant | Mentor | HR |

Giedrė turi puikų gebėjimą pamatyti ir išskirtalizuoti svarbiausius dalykus. Esu naudojusis jos konsultacijomis, kai reikėjo pagalbos vystant ir tobulinant klientų aptarnavimo ir pardavimų strategiją. Giedrė puiki konsultantė, gebanti klausyti, išgirsti ir laiku atsiliepti į poreikį. Ji turi aiškią savo poziciją, kurią geba išsakyti aiškiai, motyvuotai ir struktūruotai.!

Laura Duksaitė
Vadovų paieškos ir įdarbinimo profesionalė | Master Class Lietuva Partnerė | Raudonasis Kryžius valdybos narė

Kodėl rinkausi? Dėl koučingo – deja nebūsiu labai populiari, nesu aš jo gerbėja. Kaip kažkas iš kolegų darbe sakė „prakoučino, analogiškai pravarė“ pats koučingas man toks iškreiptas mūsų aplinkoje, visi jį skirtingai interpretuoja, taiko, mojuoja juo ir net nežinau kas tai. Mano atveju – rinkausi TAVE – trenerę, asmenybę, autoritetą ir su Tavimi žaidžiau kažką Pagal Tavo taisykles. Ir Tu padarei kažkokį chaosą ir judesį. Kažkada rinkausi kitą koučerę ir jos taisykles. Bet ne koučingą. Tiesiog stiprų žmogų ir pabuvimą su juo.

Koučingo sesijų ciklo dalyvė

Nežinojau, kad bus taip sunku! Jaučiuosi tikrai kaip… pasitreniravusi. Ir tikrai – net galva atsivėrė!

Individualios koučingo sesijų ciklo dalyvė

Aišku, kad reikia palaikymo! Man visada reikia palaikymo! Tiesiog pasidarė tvirčiau, aiškiau – pasitvirtinau, kokio sprendimo turiu imtis.

Individualios koučingo sesijos dalyvis

Viena moteris paklausė, galų gale kas tas koučingas? Jau ruošiausi pasakoti apie profesinį ugdantį santykį, partnerystę, (savi)ugdymo bei transformacijos metodiką, profesiją, bet… pavadinau tiesiog „smegenų treniruote“. Po koučingo sesijos ji didelėmis akimis žiūrėjo į mane ir sakė: „…nežinojau, kad bus taip sunku! Jaučiuosi tikrai kaip… pasitreniravusi. Ir tikrai – net galva atsivėrė!“. O kai užklausiau, tai „sunku“ čia kaip – labiau gerąja ar blogąja prasme, iškart sulinksėjo galva ir patvirtino, kad gerąja.

Savo klientams sakau, jog koučingas skirtas norintiems pokyčių. O ypač – stipriems žmonėms. Žiūriu į savo klientes ir iš praktikos matau, kad (bent jau maniškis) koučingas skirtas stiprioms moterims. Dažniausiai – vadovėms. Ar vadovauti reiktų organizacijai, skyriui ar…namams. Toms moterims, kurios pačios puikiai žino atsakymus į visus klausimus ir bet kada bet kam bet kokia tema gali patarti. Bet KAS pagelbės stipriesiems? (Jie juk kai jau lūžta – tai stipriausiai). Tad ir skirta tada, kai „pastringi“ su kokiu nors klausimus / tema ir norisi nuosavo atsakymo. NUOSAVO. Išmąstyto. Išjausto iki galo. Ir suvokimo, kad SAVO atsakymą radai. Kitas žmogus nei konsultavo, nei patarinėjo, o tiesiog padėjo eiti. Padėjo augt. Transformuotis. Tikslo, norimo rezultato ar bent jau šviesios tunelio gale link.

Tad, Mielieji, kas norite pokyčių – maloniai kviečiu – kreipkitės! Pirmas susitikimas – skirtas lūkesčių išsigryninimui ir išsiaiškinimui ar koučingas yra tikrai tai, ko reikia šiam gyvenimo etapui, o paskui – dirbame! Džiaugiuosi – tikiu – matau rezultatus. Todėl ir kviečiu – wellcome!