Atvirieji mokymai Vilniuje – sezonas atsidaro!

Atvirieji mokymai Vilniuje – sezonas atsidaro!

Maloniai kviečiame:

➡️ 2020 m. birželio 1 d. Vilniuje  Skundų, konfliktų, streso ir kitų sudėtingų bendravimo situacijų valdymas. Programos tikslas – stiprinti gebėjimus sėkmingai valdyti stresines, konfliktines, sudėtingas bendavimo situacijas savo veikloje.

➡️ ???? 2020 m. rugsėjo 25 – 2021 m. sausio 30 d. mokymai vadovams.  Manager.LT lyderystės akademija (tęstinė mokymo programa). Lyderystės akademija skirta įmonių vadovams bei įvairių grandžių vadovaujantiems darbuotojams, siekiantiems aukščiausio asmeninio efektyvumo, stiprinant lyderystės kompetencijas.

➡️2020 m. spalio 6 d. Vilniuje Dalykinio bendravimo įgūdžių tobulinimas Kaip profesionaliai rašyti elektroninius laiškus, kalbėti telefonu ir elgtis dalykinių susitikimų metu? Kaip mano nuostata įtakoja ilgalaikį bendradarbiavimą? Kokios dažniausiai daromos klaidos ir kaip identifikuoti asmenines ir kaip jų išvengti? Kokia yra tinkamos kalbos įtaka? Kaip pozityviai įtakoti situaciją bendraujant su klientu?

➡️2020 m. spalio 7 d. Vilniuje  Laiko planavimas ir valdymas. Skirta tiems, kuriems kyla klausimai – kaip nuosekliau valdyti savo darbo / gyvenimo laiką? Kaip nusistatyti prioritetus? Kas padeda identifikuoti savus ir svetimus „laiko vagis“? Ko aš iš tiesų noriu? Kaip geriausiai galiu panaudoti savo laiką dabar?

Žinias, įžvalgas ir interaktyvumą – garantuojame!

P. S. Esant poreikiui, mokymai gali būti adaptuoti ir interaktyviam – virtualiam (online) formatui. ✔️

Daugiau informacijos rasite partnerių puslapyje – spauskite čia –> registruokitės telefonais +370 (615) 31 080, arba – kreipkitės asmeniškai į mane – lauksiu!