Atsiliepimai

Mokymo/koučingo dalyvius. Bet dirbame – intensyviai (Comfortably Uncomfortable arba Uncomfortably Comfortable). Su Klientais ir mokymų Partneriais – laikomės konfidencialumo. Kartu – norisi ir atsiliepimais ir pasidalinti tuo, kad šiuose seminaruose retai kada sėdim ir klausomės. Čia vyksta… turbūt tiksliausia būtų pasakyti… GYVENIMAS?…

Vadovų atsiliepimai

Su Giedre bendradarbiavome mokymų projektuose, skirtuose praktiniam darbui su komandoms. Atsiliepimai po mokymų buvo nuostabūs, kai net gamybos vadovas užsiminė, jog vertėjo visą komandą pasiimti į mokymus. Susipažinusi su Giedre, pajutau nuoširdų žmogišką norą dalintis, supratau, kad visad gausiu geriausią įmanomą rezultatą. Jos vedamos programos lanksčiai pritaikytos būtent pagal mūsų poreikius. Dalyvius ji saugo, stengiasi įtraukti vadovus, bet tuo pačiu ne nuolaidžiauja, verčia paplušėti taip, kad gautas įžvalgas jie atsimena ilgam. Nuoširdžiai rekomenduoju Giedrę kaip patyrusią HR ekspertę ir kaip kolegę koučerę.
Irena Pupinienė, consultant, HR partner at HR EXPERTS

Su Giedre Urmulevičiūteprofesionalia konsultante, 2013 – 2014 ir 2018 – 2019 m. dalyvavome tęstinėje asmeninio tobulėjimo mokymų programoje Specagra vadovams. Mokymų tikslas buvo stiprinti mūsų vadovų tarpusavio bendradarbiavimo ir asmeninio efektyvumo įgūdžius ir kompetencijas, gerinti sudėtingų/ konfliktinių situacijų valdymą/ sprendimą individualiai ir kartu – komandoje. Orientavomės į pokyčius bendradarbiaujant tiek tarpusavyje, tiek su visa Specagra komanda, tiek su klientais. Taip pat vienas iš tikslų – didinti pardavimus. Jau programos metu pastebėjome, kad tapome dėmesingesni vienas kitam, labiau įsiklausydavome ir sėkmingiau bendravome, rasdavome sprendimus. Ačiū konsultantei už pagalbą, įkvėpimą, žinias ir palaikymą. Kiekvienam savo partneriui ar organizacijai, kurios prioritetas yra jos žmonės, atsakingai rekomenduojame Giedrę.
Renaldas Pelanis UAB “Specagra” direktorius

Giedrė išsiskiria iš kitų lektorių nuoširdžiu noru padėti. Ji labai profesionali, energinga ir klientas jai tikrai rūpi. Mūsų komanda labai džiaugiasi jos suteiktais mokymais, nes juos galime praktiškai pritaikyti ir darbe, ir asmeniniame gyvenime. Drąsiai rekomenduojame ją kitiems.
Nerijus Buivydas VŠĮ “Demokratinė mokykla” vadovas

Su Giedre bendradarbiaujame, kai rengiame klientų aptarnavimo, asmenybės tobulėjimo ar panašius mokymus. Ji praktiška, girdi, mato ir moka valdyti auditoriją. Išlaiko malonią, bet darbingą atmosferą. Iškilus klausimui, randa sprendimą. Lektorei svarbus ir rezultatas, ir klientas, ir dalyvis. Giedre punktuali, organizuota, tęsi pažadus, dėl šių savybių bendradarbiavimas yra lengvas bei patikimas. 
Kristina Mėlynytė, UAB „Associates“

Dalyvių atsiliepimai iš koučingo sesijų

Giedrės supergalia — pastabumas detalėms. Koučingo sesijųmetu iš mano transliuojamo chaoso ji iškristalizavo niuansus, leidusius išvysti save naujoje šviesoje. Na, o pasiryžimas susitikinėti itin ankstyvais rytais (7 val.!) tapo geriausiu įrodymu, kaip nuoširdžiai Giedrei rūpi klientas.
Urtė, Grafikos dizainerė

Kodėl rinkausi? Dėl koučingo – deja nebūsiu labai populiari, nesu aš jo gerbėja. Kaip kažkas iš kolegų darbe sakė „prakoučino, analogiškai pravarė“ 🙂  pats koučingas man toks iškreiptas mūsų aplinkoje, visi jį skirtingai interpretuoja, taiko, mojuoja juo  ir net nežinau kas tai. Mano atveju – rinkausi TAVE – trenerę, asmenybę, autoritetą ir su Tavimi žaidžiau kažką 🙂 Pagal Tavo taisykles. Ir Tu padarei kažkokį chaosą ir judesį. Kažkada rinkausi kitą koučerę ir jos taisykles. Bet ne koučingą. Tiesiog stiprų žmogų ir pabuvimą su juo 🙂
Koučingo sesijų ciklo dalyvė

Nežinojau, kad bus taip sunku! Jaučiuosi tikrai kaip… pasitreniravusi. Ir tikrai – net galva atsivėrė!
Individualios koučingo sesijos dalyvė

Aišku, kad reikia palaikymo! Man visada reikia palaikymo! Tiesiog pasidarė tvirčiau, aiškiau – pasitvirtinau, kokio sprendimo turiu imtis.
Individualios koučingo sesijos dalyvis

Dalyvių atsiliepimai iš mokymų

Negaliu nesistebėti mokymų efektyvumu – lektorė daug ruošiasi iš anksto, išsiaiškina kliento lūkesčius, probleminius klausimus, puikiai parenka medžiagą ir individualizuoja užduotis. Po mokymų atsiranda supratimas, ką ir kaip daryti geriau, ūpas stengtis ir motyvacija veikti!
Simona

Nors buvau jauniausia mokymų dalyvė, tačiau visą medžiagą supratau, viskas buvo pateikta su įdomiais pavyzdžiais ir praktika, taip pat puikiai papildžiau savo žinių bagažą. Labai vertinu visų mokymų metu išsakytas Giedrės pastabas. Lektorė puikiai bendrauja su auditorija, ji yra labai charizmatiška asmenybė!
Indrė

Labai šiltas ir gerai savo darbą išmanatis žmogus, manau, net ir visko gyvenime patyrę žmonės gali šio to išmokti iš jos.
Šarūnas

Mokymo metu gavau daug naudingų žinių, kurias pritaikysiu savo veikloje. Mokymų metu mokoma ne “sausa” informacija, o realia praktika. Lektorė labai šiltas, įdomus bei reiklus žmogus.
Vaida

Man labiausiai patiko Giedrės energija, entuziazmas, gera nuotaika, kuri įkvėpia ir užkrečia veikti toliau! Mokymai išsiskyrė iš kitų nuoširdumu.
Indrė

Aš tikrai esu patenkinta šiuo seminaru, jūsų profesionaliu darbu. Buvusi mokytoja (23 metai), galėjau palyginti save, savo darbą (mokytojos darbą) ir ką dariau blogai ir gerai. Dabar dirbu valstybinėje įstaigoje ir Jūsų patarimai, palyginimai, pasakojimai labai gyvenimiški, todėl Jūsų darbą vertinu 10 balų.
Viktorija

Esu dalyvavusi Giedrės vedamame asistentų seminare. Iš karto gerai nuteikė lektorės puiki nuotaika ir asmeninis dėmesys kiekvienam. Buvo paruošta visa padalomoji medžiaga, gavome daug teorinių žinių, kurias vėliau pritaikėme praktikoje. Teorinių žinių įsisavinimui buvo pritaikytos praktinės veiklos, žaidimai, kurių metu įsigilinome į vienas kito stipriąsias ir silpnąsias puses, jas aptarėme, ieškojome galimų sprendimų. Bendrai, seminaru likau patenkinta ir drąsiai jį rekomenduočiau kolegoms.
Asta

Patiko, kad seminaro metu buvo daug praktinių užduočių ir diskusijų, o tai suteikė daugiau galimybės visiems kartu pabendrauti tarpusavyje, išreikšti savo mintis ir išklausyti kitų. Lektorė įdomiai ir aktyviai vedė, tad laikas neprailgo ir buvo smagu dalyvauti. Ačiū.
Mantas

Seminaras, kuriame dalyvavau leido kitu kampu pažvelgti į situaciją, praktinės užduotys suteikė galimybę geriau pažinti komandą – o kur dar geras laikas ir asmeninis tobulėjimas! Lektorė – įkvepiantis žmogus, savo srities ekspertė nuoširdžiai ir su meile besidalinanti viskuo, ką turi geriausia.
Vaida

Akimirkos

pastedGraphic.png

pastedGraphic_1.png

pastedGraphic_2.png

pastedGraphic_3.png

pastedGraphic_4.png

pastedGraphic_5.png

pastedGraphic_6.png

pastedGraphic_7.png

pastedGraphic_8.png

Žingsniai – kuriuos žengus atsiranda daugiau erdvės gyventi aiškiau – efektyviau – lengviau ir, svarbiausia, sąmoningiau.