Apie

KAS: Giedrė Urmulevičiūtė, sertifikuota mokymų trenerė ir koučerė. Interaktyvių komandinių ir asmeninių mokymų būdu padeda greičiau ir efektyviau pasiekti norimų tikslų bei rezultatų. Metodika: patirtinis ugdymas ir koučingas.

KAIP:  Veda mokymus arba asmenines konsultacijas tam, kad jūsų Komandai ar Jums pačiam/ pačiai geriau, greičiau ir efektyviau sektųsi dirbti. Ir/ arba Gyventi.

KODĖL: Nauda: daugiau nuoseklumo, ramybės ir pasiektų rezultatų.

Giedrė Urmulevičiūtė – mokymų trenerė praktikė bei sertifikuota koučerė, konferencijų „Login”, „Pardavimų formulė”, “EuReCa” pranešėja. Ekspertinės sritys – bendravimas ir bendradarbiavimas / komandos formavimas / komunikacija. Savo seminaruose daugiau nei 14 metų naudoja šiuolaikiškus interaktyvius  praktinius metodus: patirtinį mokymąsi, solo/grupinę refleksijas, atvejų analizę, atviros erdvės techniką (open space technology), simuliacijas, koučingą ir kt. Priklauso nuolat besimokančių profesionalų bendruomenei. Patirtį bei žinias gilina Lietuvoje ir tarptautiniuose patirtinio ugdymo akademijos Viaexperientia.net ir tarptautinės koučingo federacijos icf.com sertifikuotuose mokymuose Baltarusijoje, Belgijoje ir Italijoje. Tiki, kad geriausi Mokytojai – Klientai.

“Man rūpi Žmonės. Tiek organizacijose, tiek individualūs. Rūpi santykiai, kuriuos mes kuriame tarpusavyje su kitais žmonėmis, klientais, komanda, organizacijomis, etc. Tai pat – santykis, kurį mes kuriame su savimi. Rūpi turimi tikslai, žinios ir gebėjimas jas panaudoti praktiškai, vidinis įsitraukimas į veiklą, bendrosios kompetencijos.  Asmeninis sąmoningumas. Gebėjimas pasiekti kokybiškus, matomus rezultatus. Rūpi, todėl dirbu asmeniškai, jautriai, giliai ir pagarbiai.”

Kreipkitės – bendraukime!

Giedrė Urmulevičiūtė/ +370 647 3 7777/ giedre@gie.lt / LinkedIn /

Susisiekti galite užpildę žemiau esančią formą:

    Įrašykite žemiau piešinuke matomą kodą:
    captcha